Ćwiczenia na ból szyjnego odcinka kręgosłupa

Opublikowany: 30.04.2020 15:00

Prowadzący:

Gosia Kobus-Kwiatkowska

więcej o autorze »

Opis filmu:

Nagranie prezentuje ćwiczenia, dzięki którym w prosty sposób można pozbyć się bólu w odcinku szyjnym. Często ból jest wynikiem statycznych przeciążeń mięśniowych. Jego przyczyny są różne, w tym psychogenne (np. stres).

czytaj więcej »

Prowadzący wykład - Gosia Kobus-Kwiatkowska

Prowadzący

Gosia Kobus-Kwiatkowska

Z zawodu fizjoterapeutka, która dyplom uzyskała studiując na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od wielu lat uczy jak bezpiecznie praktykować jogę. Oprócz ukończonych kursów w systemie Yoga Alliance RYT 50 i RYT 200 studiowała podyplomowo Psychosomatyczne Praktyki Jogi na AWF we Wrocławiu. Organizuje warsztaty, szkolenia oraz kursy dla pasjonatów jogi oraz nauczycieli. Prowadzi swój kanał na YouTube "Anatomia Jogi" z którego korzysta codziennie tysiące osób.

Opis filmu

Nagranie prezentuje ćwiczenia, dzięki którym w prosty sposób można pozbyć się bólu w odcinku szyjnym. Często ból jest wynikiem statycznych przeciążeń mięśniowych. Jego przyczyny są różne, w tym psychogenne (np. stres). Antygrawitacyjne przeciążenia statyczne są z kolei związane z nieprawidłową postawą ciała utrwalaną m.in. przez wielogodzinną pracę. Bólowe przeciążenie statyczne to zaś reakcja na pojawiający się w ciele ból, który powoduje także napięcie okolicznych tkanek. Zapraszamy na film.

Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Polpharma.tv Facebook Pomoc Polpharma.tv