E-recepta – ewolucja czy e-rewolucja?

Opublikowany: 04.12.2019 18:48

Prowadzący:

mgr farm. Marek Tomków

więcej o autorze »

Opis filmu:

E-recepta – rewolucja czy e-wolucja?

  • podstawowe informacje,
  • najważniejsze zasady.

czytaj więcej »

Zobacz pozostałe części

Prowadzący wykład - mgr farm. Marek Tomków

Prowadzący

mgr farm. Marek Tomków

Farmaceuta, przedsiębiorca, Wiceprezes Naczelnej Rady Aptekarskiej

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze farmaceutycznym.

Obecnie jest wiceprezesem Naczelnej Rady Aptekarskiej oraz prezesem Okręgowej Rady Aptekarskiej w Opolu.

Z kolei w latach 2002-2007 pełnił funkcję Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu. Ekspert i wykładowca w dziedzinie prawa farmaceutycznego.

Reprezentuje Naczelną Radę Aptekarską na posiedzeniach komisji sejmowych i zespołów parlamentarnych oraz spotkaniach z decydentami administracji rządowej. Uczestnik wielu kluczowych debat i wydarzeń specjalnych związanych z sektorem aptecznym. Kilkukrotnie występował min. na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Członek Loży Ekspertów Polityki Zdrowotnej. W 2016, 2017 i 2018 r. znalazł się w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia.

Od kilku lat współpracuje z Aptekarską Szkołą Zarządzania, prowadząc wykłady dla farmaceutów, głównie z zakresu prawa farmaceutycznego. Prowadzi szkolenia dla izb aptekarskich, izby pielęgniarskiej, lekarskiej, szpitali, firm farmaceutycznych itp. Łącznie kilkadziesiąt szkoleń rocznie, dla kilku tysięcy farmaceutów.

Pisze artykuły i felietony dla czasopism branżowych, min. Magazynu Aptekarskiego. Wśród portali farmaceutycznych to szereg artykułów na Rynekaptek.pl czy MGR.FARM , Polityka zdrowotna i wiele innych. Do tego stałe komentarze eksperckie dla Dziennik Gazeta Prawna i Rzeczpospolita. Rocznie kilkaset wystąpień medialnych (w tym cytowania). Od wielu lat pracuje w aptece jako kierownik.

Opis filmu

E-recepta – rewolucja czy e-wolucja?

  • podstawowe informacje,
  • najważniejsze zasady.
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Polpharma.tv Facebook Pomoc Polpharma.tv