Dlaczego choruje nasze jelito?
Praktyczny przewodnik po diagnostyce i leczeniu.

Opublikowany: 04.05.2020 41:09

Prowadzący:

Dr n.med Anna Pietrzak

więcej o autorze »

Opis filmu:

Dlaczego choruje nasze jelito? Praktyczny przewodnik po diagnostyce i leczeniu.

  • newralgiczne, wrażliwe, ważne – prawie wszystko o jelitach,
  • odżywczy kwas masłowy,

czytaj więcej »

Prowadzący wykład - Dr n.med Anna Pietrzak

Prowadzący

Dr n.med Anna Pietrzak

Studia ukończyła z wyróżnieniem w 2002 r. Od tego czasu związana z Kliniką Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii i z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Od 2018 r, po uzyskaniu tytułu dr n med., adiunkt w Klinie Gastroenterologii, Hepatologii i Onkologii Klinicznej CMKP. Klinicysta praktyk, z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmujący się przede wszystkim chorobami dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Nauczyciel z powołania, wykładowca akademicki. Współtwórca programu specjalizacji w dziedzinie gastroenterologii. W latach 2001-2019 wygłosiła ponad 230 wykładów na konferencjach krajowych i zagranicznych. Główny organizator i współorganizator wielu konferencji gastroenterologicznych.

Autorka lub współautorka wielu publikacji, głównie o charakterze dydaktycznym, w czasopismach krajowych i zagranicznych. Pierwszy autor polskich rekomendacji w zespole jelita drażliwego i w chorobie uchyłkowej. Recenzent czasopism polskich i zagranicznych.

Promotor pionierskich rozwiązań w medycynie, jako jedna z pierwszych zaczęła zajmować się przeszczepianiem mikrobioty jelitowej w różnych schorzeniach. Bierze udział w międzynarodowym badaniu nad skutecznością miejscowego przeszczepiania komórek macierzystych w okołoodbytniczej postaci choroby Leśniowskiego-Crohna.

Członek zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii

Opis filmu

Dlaczego choruje nasze jelito? Praktyczny przewodnik po diagnostyce i leczeniu.

  • newralgiczne, wrażliwe, ważne – prawie wszystko o jelitach,
  • odżywczy kwas masłowy,
  • olejek mięty pieprzowej – co mówią wytyczne?
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Polpharma.tv Facebook Pomoc Polpharma.tv